אוֹצָרוֹת
1979 04 בפברואר

ריקרדו (רונן) בן 10 כתב להוריו מבית דודו שבארגנטינה.

ריקרדו קיוטיניץ לא רשום, ארגנטינה פורסם על ידי bentzi@shazar.org.il

כתב היד

2 דפי המכתב

סיפור רקע

ריקרדו (רונן) היה ילד בן 10, כשהוא כתב את המכתב להוריו, סילביה ואלברטו, שנסעו לטיול בישראל ובאירופה. המכתב נשלח לקיבוץ אור הנר, איפה שהתגוררה דודה של ריקרדו ואחות של אלברטו, סולי קרת ז"ל, שהייתה יחד עם בעלה ג'ימי (חיימה) ממקימי הקיבוץ. המכתב נשלח מביתם של הדודים של ריקרדו, cesar ו - luisa. ריקרדו (רונן) השתתף במחנה קיץ של המועדון היהודי "עבריקה" (hebraica), שהתקיים בהרי הפרובינציה של קורדובה, בארגנטינה. ריקרדו נאלץ לחזור מוקדם יותר לביתם של דודיו, עקב בעיות בריאות. הילד הזה שהה במשך כחודשיים בביתם של דודיו, בזמן שההורים היו בטיול בישראל ובאירופה. בשנת 1987 ריקרדו עלה לארץ ועברת את שמו לרונן בר-אברהם. אימו סילביה, בהיותה בת 53 ואחותו דבורה (דבי) בת 18, עלו לארץ בחודש ינואר 1991, בעיצומה של מלחמת המפרץ הראשונה.

ריקרדו (רונן) היה ילד בן 10, כשהוא כתב את המכתב להוריו, סילביה ואלברטו, שנסעו לטיול בישראל ובאירופה. המכתב נשלח לקיבוץ אור הנר, איפה שהתגוררה דודה של ריקרדו ואחות של אלברטו, סולי קרת ז"ל, שהייתה יחד עם בעלה ג'ימי (חיימה) ממקימי הקיבוץ.

המכתב נשלח מביתם של הדודים של ריקרדו, cesar ו - luisa. ריקרדו (רונן) השתתף במחנה קיץ של המועדון היהודי "עבריקה" (hebraica), שהתקיים בהרי הפרובינציה של קורדובה, בארגנטינה. ריקרדו נאלץ לחזור מוקדם יותר לביתם של דודיו, עקב בעיות בריאות. הילד הזה שהה במשך כחודשיים בביתם של דודיו, בזמן שההורים היו בטיול בישראל ובאירופה. בשנת 1987 ריקרדו עלה לארץ ועברת את שמו לרונן בר-אברהם. אימו סילביה, בהיותה בת 53 ואחותו דבורה (דבי) בת 18, עלו לארץ בחודש ינואר 1991, בעיצומה של מלחמת המפרץ הראשונה.

כתב היד

עמוד 1/2
עמוד 2/2

פרטי המכתב

הכותב/ת

שם: ריקרדו קיוטיניץ
מיקום: לא רשום, ארגנטינה
תאריך: 04.02.1979

מקבל/ת המכתב

שם: סולי קרת
מיקום: אור הנר, ישראל

מכתבים קשורים

מכתבים נוספים הקשורים למכתב שקראת

כתב היד

עמוד 1/2
עמוד 2/2

פרטי המכתב

הכותב/ת

שם: אליהו רייך
מיקום: ריו דה ז'ניירו
תאריך: 1978-02-02

מקבל/ת המכתב

שם: סולי קרת
מיקום: אור הנר, ישראל

מכתבים קשורים

מכתבים נוספים הקשורים למכתב שקראת

close
img
Design: Go Create Development: Web Skipper
reg

כניסה

אם יש לכם כבר חשבון, הכנסו עם קוד חד פעמי, או עם השם והסיסמה שלכם

הרשמה

הרשמו לאתר אוצרות וחברו את הסיפור שלכם לסיפור הלאומי של ארץ ישראל

  • eye

תפריט נגישות